O nas

Bambaki powstały zwyczajnie po to, by świat był lepszy. Czym skorupka za młodu nasiąknie… Dbajmy więc razem o to by Wasze dzieciaki otaczały się dobrze zaprojektowanymi przedmiotami. Takimi, które będą je inspirować, dawać ciepło i uczyć budować relacje, a nie piszczeć, świecić i zagłuszać emocje. Takimi, które projektowane i produkowane są w Polsce.

Bambaki to ręcznie szyte dekoracyjne przytulanki z charakterem. Dobrze się bawią i świetnie wyglądają. Z ciepłem w sercu wspominasz swojego ulubionego pluszaka i marzysz o równie wyjątkowej relacji dla swojego dziecka lub bliskiego szkraba? Bambaki są stworzone do tego zadania! Każdy jest unikatowy i ma wyjątkowy charakter. Wśród Bambakowej rodziny znajdziesz tego jedynego najukochańszego, który z radością przeżyje milion przygód z Twoimi najbliższymi!

Bambaki chcą na rączki!

Mam na imię Ola i jestem autorką Bambaków. Pierwszego z nich zrobiłam w 2011 roku, z zamiłowania do szycia i potrzeby realizowania ciekawych i rozwijających projektów.
Na jednego Bambaka poświęcam… sama nie wiem ile czasu, bo robię je z uśmiechem na ustach! Bo projektowanie stworów, słodziaków, zwierzaków, szycie i obserwowanie, jak trafiają do nowych domów, sprawia mi najwięcej radości!

Już ponad dekadę tworzę dla Was Bambaki, które powstają w mojej pokręconej głowie i domagają się wyjścia na zewnątrz. Ale czasami przychodzą też z zewnątrz – od Was. Bo jeśli masz wizję Bambaka, to ja go zrobię! Bambak-Chihuahua? Nie ma sprawy! Bambak Artur Andrus? Tym lepiej! Tak czy inaczej – zapraszam do kontaktu, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie, bez względu na to, czy jesteś mamą noworodka, czy dużą instytucją kultury!

Kupując od twórców, artystów nie kupujesz tylko przedmiotu. Kupujesz godziny, dni, tygodnie prób, eksperymentów, porażek i krótkie chwile czystej radości. Nie kupujesz zwykłej rzeczy, kupujesz kawałek czyjegoś życia, serca, pasji.

Log in
0
    0
    Koszyk
    Your cart is emptyReturn to Shop